آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید با گوشی بدون کد نویسی

افراد زیادی به برنامه‌نویسی علاقه ندارند و در عین حال می‌خواهند اپلیکیشن برای اندروید بسازند! نوشتن یک اپ ساده برای برنامه‌نویسی که به نرم‌افزار Android Studio گوگل مسلط است، در کمتر از نیم ساعت امکان‌پذیر است اما برای کاربری که فقط مقدمات برنامه‌نویسی را می‌داند، روزها یا حتی هفته‌ها طول می‌کشد.
برنامه‌نویسی اندروید را با ساخت اپ‌های ساده شروع کنید
گاهی اوقات کاربران اندروید یا iOS به اپلیکیشنی ساده نیاز دارند که کاری ساده را انجام می‌دهد و به عنوان مثال می‌خواهند با کمک دوستان و آشنایان و همکاران نزدیک، کار ساده‌ای را برنامه‌ریزی کرده و انجام دهند. طبعاً برای انجام دادن چنین اموری می‌توان از اپلیکیشن‌های مدیریت پروژه یا لیست وظایف که به زبان دیگر To-Do List گفته می‌شود استفاده کرد و در واقع برای هر کار ساده‌ای، ده‌ها اپلیکیشن وجود دارد.
اما در عین حال می‌توانید یک اپ ساده بسازید که فقط مختص یک کار خاص است و آن را برای دیگران ارسال کنید. برای ساخت اپلیکیشن‌های ساده‌ی اندروید، سایت‌های زیادی وجود دارد که در ابتدای کار به صورت رایگان این کار را انجام می‌دهند اما اغلبشان در ادامه شما را ملزم به ثبت‌ نام و پرداخت هزینه می‌کنند و یا امکانات حساب کاربری رایگان آن قدر محدود است که تصمیم می‌گیرید حساب پولی تهیه کنید و به ساخت اپ‌ها مختلف ادامه دهید.
رایگان یا پولی، ساده یا حرفه‌ای، در هر صورت استفاده از این سایت‌ها برای ساخت اپلیکیشن، یک تجربه‌ی جالب است و شاید شما را به برنامه‌نویسی علاقه‌مند کند. به هر حال سختی‌های برنامه‌نویسی با لذت‌هایی مثل شادی پس از موفقیت در ساخت اپ‌‌ها همراه است و این وب‌سایت‌ها در ابتدای کار، به شما کمک می‌کنند که طعم شادی پس از موفقیت را بچشید.
در ادامه به معرفی ۵ وب‌سایت جالب برای ساخت اپلیکیشن‌های Android بدون نیاز به کدنویسی می‌پردازیم.
برای خرید محصول کلیک کنید با قیمت 59 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید